Mężczyzna ukradł torbę z samochodu

i

Autor: mat. policji Mężczyzna ukradł torbę z samochodu

Ukradł torbę z samochodu. Nagrał go wideorejestrator [WIDEO]

2019-02-14 13:15

Policjanci ze Złocieńca ustalili i zatrzymali sprawcę i odzyskali skradzione mienie. Wszystko odbyło się bardzo szybko, między innymi dzięki... wideorejestratorowi, który zarejestrował sprawcę.  

Kilka dni temu mieszkaniec powiatu chodzieskiego zaparkował samochód pod jednym ze złocienieckich sklepów i udał się na zakupy. W tym czasie, z otwartego samochodu nieznany sprawca ukradł torbę z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 6500 zł.

Przeczytaj również: Ilu bezdomnych żyje w Szczecinie? Kim są? Jak sobie radzą? [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze od razu wytypowali sprawcę, który mógł dokonać kradzieży. W celu wykrycia sprawcy do pracy przystąpił  pies tropiący z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, który podjął trop i wskazał, w którym kierunku udał się sprawca. Kryminalni sprawdzili także nagranie z kamery znajdującej się w samochodzie, która zarejestrowała mężczyznę oddalającego się z miejsca kradzieży.

Skradzione dokumenty wraz z częścią pieniędzy odzyskano, a 37-letni mieszkaniec Złocieńca został zatrzymany. Okazało się, że był wielokrotnie karany w przeszłości. Mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Przeczytaj również: Na walentynki wydamy średnio... 90 złotych. Jakie prezenty kupujemy i jak spędzamy święto zakochanych?

Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany