Wypadek, zdjęcie poglądowe

i

Autor: SHUTTERSTOCK Roztrzaskany reflektor samochodu

Kierowca w ciężkim stanie

Uciekał przed policją, zderzył się z ciężarówką. Dramatyczny finał pościgu pod Szczecinem

2022-11-30 14:29

Jedna osoba została ranna wskutek zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. To kierowca, który uciekał przed policją po tym jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 30 listopada, około godz. 9:00, w Daleszewie między Szczecinem i Gryfinem, na drodze krajowej nr 31. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, kierujący samochodem osobowym wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Do wypadku doszło w czasie ucieczki przed policją.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że około 30-letni kierujący osobówką podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, po czym bokiem swojego pojazdu uderzył w jadąc z przeciwnego kierunku samochód ciężarowy - informuje mł. asp. Jakub Kuźmowicz z gryfińskiej komendy.

Nieprzytomny kierowca samochodu osobowego został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń.

- Jest w ciężkim stanie z urazem czaszkowym-mózgowym - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Po wypadku, na drodze krajowej nr 31 w Daleszewie wprowadzono ruch wahadłowy. Sytuacja wróciła do normy dopiero po godz. 13:00.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany