Nowy milioner w Szczecinie! Wydał grosze, zgarnął fortunę!

i

Autor: pixabay.com Nowy milioner w Szczecinie! Wydał grosze, zgarnął fortunę!

Wydał tylko trochę drobnych

Tutaj padła "szóstka" w Lotto! Szczecin ma nowego milionera!

2023-06-19 8:22

Szczecin wzbogacił się o nowego milionera. Wystarczyła odrobina szczęścia i niewielki wydatek, by mieszkaniec Szczecina dosłownie w jednej chwili, wydając trochę drobnych, stał się bogatym człowiekiem. Na jego konto wpadnie siedmiocyfrowa kwota, dzięki której będzie mógł odmienić swoje życie.

W czwartkowym losowaniu, 15 czerwca, padła główna wygrana w Lotto. Tym razem liczby 7, 16, 23, 24, 38 i 47 przyniosły szczęście mieszkańcowi Szczecina, który postanowił wypełnić kupon w punkcie Lotto przy ul. Łukasińskiego na Krzekowie. Było warto, gdyż wygrana wyniosła 2 337 828,20 zł. Szczęśliwy gracz w jednej chwili stał się milionerem!

To już 24. główna wygrana w Lotto, która padła w Szczecinie. Co można zrobić z taką sumą? Możliwości jest naprawdę sporo. Za dwa miliony złotych można już kupić mieszkanie, całkiem niezły samochód, zaszaleć na zakupach, zainwestować, albo wykorzystać zbliżający się okres wakacyjny i wybrać się na wymarzony urlop w egzotyczne miejsca. Wszystko zależy więc od kreatywności szczęśliwego gracza.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"