Plażowicze będą wściekli! Opłaty za każdy dzień. Kontrowersyjna decyzja, klamka zapadła

i

Autor: Marcin Smulczyński / Super Express Plażowicze z Gdańska muszą się przygotować na kolejny wydatek, bo od 12 czerwca znowu muszą płacić za swoje samochody na parkingach

Zastanów się dwa razy!

Tu nie jedź na wakacje. Urlop będzie tu prawdziwym koszmarem. Najgorzej w tych miejscach nad Bałtykiem

2023-07-25 11:36

Wakacje 2023 w pełni. Nie wszyscy byli już na urlopie, niektórzy dopiero go planują. Wielu Polaków spędzi wakacje w Polsce, szczególnie dużą popularnością cieszą się miejscowości nad morzem. Urlop nad Bałtykiem może być jednak prawdziwym koszmarem, jeśli wybierze się niewłaściwą miejscowość. Miłośnicy spokojnego wypoczynku na pewno powinni unikać miejsc, do których ściągają tłumy turystów. O jakie miasta chodzi? Zebraliśmy listę najbardziej obleganych w wakacje miast w Polsce. Zobaczcie!

Wakacje 2023 w Polsce. Gdzie nie jechać?

Wakacje 2023 wiele osób spędza w Polsce. Część Polaków wybiera wypoczynek nad morzem, inni jadą w góry, czy na Mazury. Co roku wiele miejscowości, szczególnie tych nadmorskich, zapełnia się turystami po brzegi. Miłośnicy spokojnego odpoczynku powinni więc wiedzieć, gdzie nie jechać na wakacje w Polsce, aby mieć udany urlop. Podpowiadamy!

Wakacje nad Bałtykiem: tu będzie zatrzęsienie turystów

Jak wynika z raportu Travelist.pl, wśród dziesięciu najpopularniejszych miejscowości na wakacje w Polsce, najwięcej znalazło się miejscowości nad Bałtykiem. Nic dziwnego - to od lat jeden z ulubionych urlopowych kierunków Polaków. Dokąd pojechać, żeby nie nadziać się na tłumy turystów? Zobacz koniecznie naszą listę najbardziej obleganych wakacyjnych miejscowości - jeśli planujesz tam urlop, lepiej dwa razy się zastanów!

Lista znajduje się w galerii - KLIKNIJ ZDJĘCIE PONIŻEJ, ABY PRZEJŚĆ DO GALERII

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany