Transgraniczny pościg pod Kołbaskowem. 37-latek uciekał skradzionym fordem

i

Autor: MOSG

Transgraniczny pościg pod Kołbaskowem. 37-latek uciekał skradzionym fordem [ZDJĘCIA]

2021-04-30 8:07

Nie zatrzymał się do kontroli niemieckiej policji i rzucił się do ucieczki - miał powody, bo poruszał się skradzionym samochodem. 37-letni mieszkaniec Szczecina został zatrzymany przez funkcjonariuszy straży granicznej. Wkrótce mężczyzna odpowie za kradzież. Czekają go poważne konsekwencje.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w okolicach Kołbaskowa. W trakcie służby funkcjonariusze zauważyli rozbitego forda kugę, a przy nim radiowóz niemieckiej Policji. Szybko zorientowali się, że trwa pościg za kierowcą forda.

Jak się okazało, mężczyzna porzucił auto i rozpoczął ucieczkę. Po kilku minutach 37-latek został zatrzymany przez strażników granicznych. Chwilę wcześniej nie zatrzymał się on do kontroli niemieckiej policji. Policjanci rozpoczęli pościg.

Jak ustalono, ford kuga został dzień wcześniej skradziony na terenie Niemiec. Samochód miał przymocowane polskie numery rejestracyjne, oryginalne niemieckie były wewnątrz auta. Jego wartość szacuje się na ponad 50 tys. zł. 37-letni szczecinianin został osadzony w Placówce Straży Granicznej w Szczecinie, funkcjonariusze prowadzą wobec niego dalsze czynności.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany