Eska Summer City Szczecin 2021

i

Autor: Rafał Ceglarek Eska Summer City Szczecin 2021

To będzie gorące lato! Patrol Eska Summer City rusza w wakacyjną trasę na Pomorzu Zachodnim!

2021-07-08 9:33

Lato to wyjątkowa pora roku. Czas odpoczynku, beztroski i dobrej zabawy. A zabawa jest jeszcze lepsza, gdy na horyzoncie pojawia się ekipa Radia Eska. Wakacje to czas, gdy patrol Eska Summer City wyrusza w trasę po dużych miastach i małych miejscowościach, by dostarczyć sporą dawkę dobrej zabawy i pozytywnej energii. Tak będzie również w tym roku. Przed nami dwa miesiące pełne niezliczonych atrakcji.

Po roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa, patrol Eska Summer City ponownie pojawi się w różnych zakątkach regionu, a nawet poza jego granicami. Ekipę Radia Eska będzie można spotkać zarówno w Szczecinie, w nadmorskich kurortach, a także w najróżniejszych miejscach w regionie - wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Nie zabraknie dobrej muzyki, jeszcze lepszej zabawy, a także wyjątkowych gadżetów Radia Eska.

Rozwiąż QUIZ: Czy potrafisz rozróżniać KOLORY? Z wynikiem 10/15 jesteś prawdziwym MISTRZEM!

Gdzie będzie można spotkać patrol Eska Summer City? Ekipę Radia Eska spotkacie m.in. w Holiday Park Szczecin na Łasztowni, ale także w Kołobrzegu, Międzyzdrojach, świnoujściu, Wolinie, a nawet w tak odległych od Szczecina miejscach jak Zielona Góra czy Żary. Rozglądajcie się dobrze, wypatrujcie kolorowego samochodu Eska Summer City i wesołych ludzi w pomarańczowych koszulkach. Wszelkie bieżące informacje znajdziecie na antenie Radia Eska, na częstotliwości 96,9 FM.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany