Mnóstwo atrakcji!

Tłumy szczecinian przyszły na Jasne Błonia. Tak spędzają długi weekend w mieście

2023-08-13 16:26

Jasne Błonia to bez wątpienia jedno z najbardziej ulubionych spacerowych miejsc w Szczecinie. Ogromne tereny zielone i platanowe aleje przyciągają mieszkańców, którzy chętnie spędzają tutaj czas wolny. W długi sierpniowy weekend ich uwagę przykuło wydarzenie, które już na dobre wpisało się w kalendarium szczecińskich imprez. Letnia edycja Jarmarku Szczecińskiego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Co tutaj znajdziemy?

Jednym z największych wydarzeń trwającego długiego weekendu jest letnia edycja Jarmarku Szczecińskiego, który odbywa się od soboty, 12 sierpnia na Jasnych Błoniach. W alei platanowej pojawiły się liczne stoiska z regionalnymi przysmakami, rękodziełem i upominkami, na których można zrobić wyjątkowe zakupy. Można tutaj zaopatrzyć się w swojskie wędliny, pieczywo, miody, a także bardziej egzotyczne przysmaki. Miłośnicy niebanalnych przedmiotów również znajdą coś dla siebie na straganach z rękodziełem i oryginalnymi pamiątkami ze Szczecina.

Letni Jarmark Szczeciński na Jasnych Błoniach

Na Jarmarku Szczecińskim można również spotkać się z przedstawicielami różnych organizacji, a także wziąć udział w akcjach i zbiórkach charytatywnych.

Nie brakuje również atrakcji dla najmłodszych, na których w sąsiedztwie fontanny "Bartłomiejki" czeka m.in. wesołe miasteczko z dmuchanymi zabawkami. Przez cały dzień odbywają się również przejażdżki ciuchcią. Jarmark Szczeciński na Jasnych Błoniach potrwa do wtorku, 15 sierpnia.

Zobacz galerię zdjęć z Jarmarku Szczecińskiego!

Sonda
Czy często bierzesz udział w wydarzeniach plenerowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany