Szczecin Water Show 2016

i

Autor: cello5 / CC0 / pixabay.com Szczecin Water Show 2016

Tego jeszcze w Szczecinie nie było! Będą skakać do Odry z wieży na Trasie Zamkowej!

2016-06-28 18:07

To będzie pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście! Na Trasie Zamkowej stanie jedenastometrowa wieża, z której będą skakać do wody najlepsi zawodnicy w tej ekstremalnej dyscyplinie sportowej. Water Show Szczecin odbędzie się 13 sierpnia i będzie jedną z imprez towarzyszących Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych Pyromagic 2016.  

Spektakularne pokazy High Diving odbędą się po raz drugi w Polsce i po raz pierwszy w Szczecinie. Wezmą w nich udział zawodnicy ze światowej czołówki w tej dyscyplinie: Michal Navratil z Czech, Kris Kolanus z Polski, Todor Spasov z Bułgarii, Alessandro De Rose z Włoch oraz Helena Marten z Australii.

High Diving to nowa dyscyplina, która traktowana jest jako sport ekstremalny. Akrobatyczne skoki do wody z wysokości 27 metrów mają szansę stać się dyscypliną olimpijska już na igrzyskach w Tokio w 2020 roku.

Podczas Szczecin Water Show 2016 zaprezentują się także czołowi europejscy i polscy zawodnicy Flyboard - nowej ekstremalnej dyscypliny sportu, która w błyskawicznym tempie podbiła świat. FlyBoard to sprzęt, który oryginalnie został zaprojektowany do pływania z delfinami, ale amatorzy ekstremalnych wrażeń znaleźli dla niego szersze zastosowanie.

Szczecin Water Show to również pokazy akrobacji na skuterach wodnych. W Szczecinie wystąpi jedna z najlepszych grup akrobatów motorowodnych na świecie. 13 sierpnia zobaczymy także pokazy akrobacji na wakeboardzie oraz wyścigi smoczych łodzi.

Więcej informacji na stronie watershowszczecin.pl.

Przeczytaj również: Kolejne pawilony staną na bulwarach. Tym razem pod Lastadią

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany