Tak spektakularnie zachodzi słońce w Szczecinie! Musicie to zobaczyć! [GALERIA]

2016-05-03 9:20

Zachód słońca - niby codzienność, ale zawsze budzi pozytywne emocje. Z przyjemnością spoglądamy na niebo, które zmienia kolor z błękitu w ognistą czerwień i czekamy, aż słońce zniknie za horyzontem. To spektakularne zjawisko jest także inspiracją dla fotografów, którzy chętnie zatrzymują w kadrze grę świateł i kolorów. Zobaczcie jak pięknie zachodzi słońce nad naszym miastem!

Szczecin ma tę zaletę, że najpiękniejsze zachody słońca możemy oglądać z panoramą miasta w tle. Wystarczy wybrać się na prawy brzeg Odry, usiąść na bulwarze i spojrzeć w niebo. Wiosna w pełni, więc okazji do podziwiania tego zjawiska będzie coraz więcej. Robi się coraz cieplej, dni są coraz dłuższe... aż się chce wyjść z domu!

Gdzie można zobaczyć najpiękniejsze zachody słońca w Szczecinie? Takich miejsc jest wiele. Bulwar na prawym brzegu Odry, Trasa Zamkowa, Wyspa Pucka, Most Brdowski, Łasztownia... Można wymieniać w nieskończoność. Jeśli znacie ciekawe miejsca w Szczecinie, skąd można obserwować to zjawisko - pochwalcie się!

Przeczytaj również: Majówka 2016: Co słychać w mieście? [WYDARZENIA, SKLEPY, POGODA]

Jeżeli lubicie fotografować i macie w swoich zbiorach zdjęcia szczecińskich zachodów słońca - przyślijcie je do nas! Z przyjemnością pokażemy je czytelnikom w dziale Zdjęcie dnia. Przypominamy również, że raz w miesiącu nagradzamy osoby, które dostarczają nam zdjęcia. Zapraszamy do współpracy!

Przeczytaj również: Prawie centrum miasta, a spotkacie tu krowę! Wyspa Pucka może Was zaskoczyć! [GALERIA]

Nasi Partnerzy polecają