Szczecińscy kierowcy ufają im od lat. Przygotuj się do bezpiecznej jazdy z Premio Auto ABC!

2021-11-24 6:00
Premio Auto ABC
Autor: mat. prasowe Premio Auto ABC

Każdy samochód, nawet ten najlepszy, trzeba co pewien czas oddać do warsztatu - z powodu czynności serwisowych lub wymaganych napraw. Idealną sytuacją jest jeśli wybierzemy serwis, w którym profesjonaliści z branży, w sposób należyty zaopiekują się samochodem. Pozwoli nam to uniknąć stresu, zaoszczędzić czas, zbędnych wydatków, które czasami są bardzo wysokie, czy nawracających awarii.

Na motoryzacyjnej mapie Szczecina kierowcy wskazują na Premio Auto ABC jako serwis godny zaufania. Ich specjalizacja, to szybka i profesjonalna obsługa pojazdów wszystkich marek w zakresie napraw eksploatacyjnych i serwisu ogumienia.

Oczywistym jest, że każdy kierowca ma inne oczekiwania. Jeden będzie oczekiwał przyjęcia go w eleganckim pokoju, z kawą i wygodnym fotelem, gdzie będzie oczekiwał na diagnozę albo na naprawę. Inny będzie chciał uzyskać dodatkowo auto zastępcze na czas naprawy. Dla jednych kierowców koszty naprawy i zakupu części będą sprawą najważniejszą, natomiast dla innych drugorzędną. Są jednak rzeczy wspólne, które wskazują, że sieć serwisów Premio Auto ABC warto wybrać na partnera motoryzacyjnego dla swojego samochodu.

W Premio Auto ABC wymienisz klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, płyny eksploatacyjne, olej silnikowy i filtr oleju. Jako serwis oponiarski, poza sezonową wymianą opon, Premio Auto ABC specjalizuje się także w ustawieniu geometrii kół.

Premio Auto ABC
Autor: mat. prasowe Premio Auto ABC

Poza odpowiednim sprzętem przeznaczonym do określonej usługi serwisowej i naprawczej, serwis zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów posiadających bogate doświadczenie branżowe. Dzięki czemu naprawa samochodu jest znacznie szybsza, a jej koszt dokładnie oszacowany.Posiadamy dostęp do informacji technicznej producenta danego modelu samochodu, dzięki czemu naprawa auta jest przeprowadzona zgodnie z wymaganiami tj. procedury wymiany części, ustawienia fabryczne, momenty dokręcenia śrub i świec, specyfikacje części i płynów.

- W serwisach Premio Auto ABC działamy zgodnie z zasadą "usuwamy nie tylko awarię, ale i jej przyczynę". - zapewniają przedstawiciele firmy. - Tylko taki sposób postępowania pozwala uzyskać długotrwały efekt naprawy.

Pracownicy Premio Auto ABC ustalają z klientem termin oddania auta, przybliżony koszt naprawy, a o każdym zwiększeniu jej kosztów (co oczywiście może się zdarzyć w wyniku przeprowadzanej prze mechanika diagnozy naprawczej), klient jest zawsze informowany na bieżąco.

Premio Auto ABC
Autor: mat. prasowe Premio Auto ABC

W serwisach Premio Auto ABC diagności sprawdzają podczas okresowych badań technicznych wszystkie podzespoły, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Poszczególne podzespoły samochodu ulegają zużyciu podczas codziennego użytkowania. Nawet jeśli kierowca nie zauważa wyraźnych zmian w pracy układu kierowniczego, hamulców lub zawieszenia, to elementy te mogą zawieść podczas awaryjnych sytuacji na drodze.

- Samochód, który pozytywnie przechodzi przegląd techniczny, nie powinien mieć usterek zagrażających kierowcy i pasażerom ani innym uczestnikom ruchu drogowego - podkreślają przedstawiciele Premio Auto ABC. - Warto o tym wszystkim pamiętać.

Firma współpracuje z największymi dystrybutorami części motoryzacyjnych czy oponiarskich, np. Grupą Goodyear, która w listopadzie przekazała pięć voucherów o wartości 1500 zł każdy na konkurs "Eska wymieni Ci kółka". W okresie 15-19.11.2021, codziennie jedna osoba zdobywała taki voucher, z realizacją sezonowej wymiany opon w Premio Auto ABC.

Premio Auto ABC
Autor: mat. prasowe Premio Auto ABC

Oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów z Premio Auto ABC. Zapraszamy do punktów serwisowych w Szczecinie:

  • ul. Ku Słońcu 32 / tel: +48 91 485 69 51
  • ul. A. Madalińskiego 10 / tel: +48 91 482 58 34
  • ul. H. Derdowskiego 6a / tel: +48 91 433 76 43

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Premio Auto ABC: www.autoabc.pl.

Premio Auto ABC
Autor: mat. prasowe Premio Auto ABC

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE