Szczecinianki są najfajniejsze! Mamy na to dowody! [WIDEO]

2016-07-07 11:32

Czy spotkaną przypadkiem na ulicy dziewczynę można przytulić, poprosić o numer telefonu lub z nią zatańczyć? Próbował to ostatnio sprawdzić młody mieszkaniec Szczecina. Jakie były reakcje? Zobaczcie wideo!  

Środek dnia, okolice galerii handlowej w centrum Szczecina. Młody człowiek zaczepia przypadkowo spotkaną dziewczynę i prosi ją, żeby się do niego przytuliła. Reakcje na taką propozycję mogą być różne... czasem dość niebezpieczne dla proponującego. Jakie pod tym względem są szczecinianki? Czy mają dystans do siebie i poczucie humoru? Zobaczycie to na filmie stworzonym przez szczecińskiego youtubera, autora kanału Bez ceregieli.

Przeczytaj również: Fontanna na placu Gałczyńskiego nareszcie tryska wodą! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rafał od urodzenia mieszka w Szczecinie. Na co dzień interesuje się informatyką i grą na gitarze elektrycznej. Jednak od dłuższego czasu pasjonują go także relacje między ludźmi, stąd pomysł na kręcenie filmów i umieszczanie ich w sieci.

- Wiele osób ma problem z rozpoczęciem rozmowy z nieznajomą osobą i często zamiast tego wybierają kontakt przez strony typu "spotted" - mówi Rafał. - Chciałbym pokazać, że nawiązywanie rozmowy może być łatwe i przyjemne i nie należy się tego obawiać.

Autor filmu chciałby przekazać widzom trochę pozytywnych emocji, których tak naprawdę nigdy nie jest za wiele. Jest to na razie pierwszy film w jego dorobku, ale są już plany kolejnych akcji, o których będzie na bieżąco informował na swoim fanpage'u.

Jedno jest pewne. W naszym mieście są naprawdę pozytywne dziewczyny. Szczecinianki są po prostu najfajniejsze!

Przeczytaj również: Poznał dziewczynę w pociągu... i chce oddać jej serce! Romantyczne ogłoszenie w Internecie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany