A może nad morze?

i

Autor: YouTube - SerHubTV A może nad morze?

"Którędy nad morze?", czyli przyjeżdża turysta do Szczecina [WIDEO]

2016-06-27 12:29

Do Szczecina przyjechali turyści ze Śląska i szukają... morza! Podobno można tam dojechać tramwajem linii nr 9. Czy tak rzeczywiście jest? Zobaczcie!

Odpowiedź na pytanie "którędy nad morze?" próbowali znaleźć twórcy kanału SerHubTV. Postanowili więc wkręcić mieszkańców Szczecina, udając turystów ze Śląska. Jakie były reakcje mieszkańców? Zobaczcie film!

Nazwa kanału SerHubTV pochodzi od imion jego twórców: Serafin i Hubert. Film miał powstać dla przysłowiowych "jaj", ale spotkał się z pozytywną reakcją odbiorców, więc postanowili pójść o krok dalej i opublikować go w sieci. I okazało się, że była to dobra decyzja, bo w ciągu zaledwie kilku dni obejrzało go blisko 7 tysięcy internautów.

- Bardzo nas to cieszy, że ludziom się to spodobało - mówią twórcy filmu. - To daje potężnego kopa i motywacje do kolejnych filmów. Chcemy się zająć eksperymentami społecznymi, badaniem reakcji ludzi na różne tematy i różnego typu prankami. Zapraszamy też do podsyłania ciekawych pomysłów, które będziemy realizować.

O tym, że Szczecin leży nad morzem przekonana jest dość spora część naszych rodaków, zwłaszcza tych z południowej części kraju. Dlatego pytania typu "którędy nad morze?" zadawane przez turystów odwiedzających nasze miasto raczej nas już nie dziwią, chociaż wciąż powodują uśmiech.

Przeczytaj również: Upał w wielkim mieście, czyli jak Szczecin radzi sobie z tropikalną pogodą [TOP 7]