Praca dla kobiet w Szczecinie

i

Autor: FirmBee / CC0 / pixabay.com Praca dla kobiet w Szczecinie

Szczecinianki mają szansę na ciekawą pracę!

2016-05-31 10:57

Mieszkanki Szczecina, które poszukują pracy, a nie zawsze posiadają wyższe wykształcenie, mają szansę zdobyć nowe umiejętności, które mogą pomóc w znalezieniu atrakcyjnej pracy.  

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego, gdzie można szkolić się w najróżniejszych zawodach, zarówno w systemie dziennym jak i zaocznym oraz wieczorowym. Część ofert adresowana jest do pań, które chciałyby rozwinąć swoje kwalifikacje zawodowe.

- Dzięki współpracy z urzędem pracy wiemy jakie profesje są najbardziej poszukiwane - mówi Marek Mucha z Urzędu Marszałkowskiego. - W Szczecinie możemy się kształcić w kilkunastu zawodach. Są to bardzo atrakcyjne zawody dla pań, nie wymagają one ukończenia studiów wyższych.  

Na liście kierunków znajdują się m.in. takie zawody jak: technik dentystyczny, opiekun medyczny, technik masażysta i technik usług kosmetycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego.

Reporter: Michał Zaręba - Radio ESKA Szczecin

Przeczytaj również: Rower w tramwaju? W Szczecinie to nie problem! [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają