Został Ci zapas świątecznej sałatki? Nie wyrzucaj! Podziel się z potrzebującymi!

i

Autor: tohma / CC0 / pixabay.com Został Ci zapas świątecznej sałatki? Nie wyrzucaj! Podziel się z potrzebującymi!

Szczecin: Został Ci zapas świątecznej sałatki? Nie wyrzucaj! Podziel się z potrzebującymi!

2021-12-27 8:05

Święta to okres, w którym produkujemy niezliczone ilości jedzenia, które następnie wyrzucamy. Zamiast pozbywać się żywności, można się nią podzielić z potrzebującymi, do czego zachęcają przedstawiciele szczecińskiej Jadłodzielni.

"Żywność i środowisko szanuję, więc ratuję, nie marnuję" - takie hasło przyświeca akcji dzielenia się świątecznymi zapasami, zorganizowanej przez szczecińską Jadłodzielnię. Nadwyżkami ze świątecznego stołu można podzielić się w poświąteczny poniedziałek, 27 grudnia, przynosząc je do Jadłodzielni przy ul. Żółkiewskiego w Szczecinie. Lokal będzie czynny od godz. 9:00 do 17:00.

Wszyscy, którym akurat ta część miasta będzie nie po drodze, mogą o dowolnej porze podzielić się świąteczną sałatką lub ciastem za pośrednictwem wolnostojących szafek, w których można pozostawić żywność. Szafki są ustawione m.in. przy ul. Łokietka lub Św Ducha w centrum, przy skrzyżowaniu ulic Kwiatowej i Okulickiego na Gumieńcach, przy ul. Szczecińskiej na Warszewie, przy Wartowni na ul. Nad Odrą, przy ul. Czarnogórskiej w Dąbiu i na targowisku w Zdrojach.

Czytaj też: Szczecin: Żywa szopka przyciąga tłumy mieszkańców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Dzielisz się świątecznymi zapasami z potrzebującymi?
Białe święta w Szczecinie. Mieszkańcy ruszyli na sanki!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany