Szczecin: Zarzuty dla sprawcy kolizji na Pogodnie. Mogło dojść do tragedii
gk
2020-05-289:03
Czy ten artykuł był ciekawy? Podziel się nim!
Mężczyzna, który we wtorek rano spowodował groźnie wyglądającą kolizję w okolicach skrzyżowania ulic Mickiewicza, Poniatowskiego i Traugutta na szczecińskim Pogodnie, usłyszał zarzuty umyślnego spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, a także ucieczki z miejsca zdarzenia.
i
Autor: DominZDERZENIE AUTOBUSU MIEJSKIEGO Z AUTEM OSOBOWYM AUTOBUS ZNISZCZYL PRZYSTANEK AUTOBUSOWY NA KTORYM STALI PASAZEROWIE OCZEKUJACY NA SWOJ AUTOBUS
Wskutek zderzenia z autobusem, doszło do poważnego uszkodzenia przystanku. Zniszczona została m.in. wiata i bariera. Poważnie ucierpiał również autobus. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Strach pomyśleć, jakie mogłyby być skutki tego zdarzenia, gdyby na przystanku znajdowali się ludzie.
Sprawca kolizji trafił na 3 miesiące do aresztu. O jego dalszych losach zdecyduje sąd. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia.