Szczecin. Wypadek na terenie przedszkola! Doszło do zatrzymania krążenia! Dwie dziewczynki przewiezione do szpitala

i

Autor: Free-Photos / pixabay Szczecin. Wypadek na terenie przedszkola! "Doszło do zatrzymania krążenia"! Dwie dziewczynki przewiezione do szpitala

Szczecin. Wypadek na terenie przedszkola! Dwie dziewczynki przewiezione do szpitala! "Doszło do zatrzymania krążenia"

2021-04-23 14:26

Na placu zabaw jednego ze szczecińskich przedszkoli doszło do wypadku, dwoje dzieci zostało przewiezionych do szpitala - poinformowała PAP w piątek oficer prasowa KMP w Szczecinie. Poszkodowane to dwie dziewczynki, według informacji PAP, około siedmioletnie. U jednej z nich doszło do zatrzymania krążenia.

"Zgłoszenie, które otrzymaliśmy ok. godz. 12.15 dotyczyło nieszczęśliwego wypadku na terenie jednego ze szczecińskich przedszkoli. Według informacji, które posiadam, dwoje dzieci zostało przewiezionych do szpitala. Jesteśmy na miejscu, wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia" - powiedziała PAP w piątek oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie mł. asp. Ewelina Gryszpan.

Dodała, że ze wstępnych informacji wynika, iż do wypadku doszło na placu zabaw. Poszkodowane zostały dwie dziewczynki.

"U jednego dziecka były trudności z oddychaniem, u drugiego doszło nawet do zatrzymania krążenia, ale udało się bardzo szybko przywrócić akcję serca" - podała PAP rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel.

Według informacji PAP dziewczynki mają ok. 7 lat.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie

Test Multiselect - pytania z testu psychologicznego do policji

Pytanie 1 z 16
Czasami śnię o rzeczach, o których nie wypada mówić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany