Kia Polmotor Szczecin Week

i

Autor: mat. organizatora Kia Polmotor Szczecin Week

Szczecin stanie się stolicą światowego tenisa. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych

2022-05-05 16:15

To będzie prawdziwe święto sportu. W dniach 15-22 maja do Szczecina zawita światowy tenis w wykonaniu juniorów. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie Kia Polmotor Stars Cup. 21 maja w hali tenisowej KIA Polmotor Arena przy al. Wojska Polskiego nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Coś dla siebie znajdą zarówno dorośli jak i dzieci.

W ramach Kia Polmotor Szczecin Week - tygodniowego święta tenisa na hali Kia Promotor Arena i kortach zewnętrznych rozegra zostaną trzy turnieje, połączone z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

21 maja od godziny 10.00 na teren przy Hali Kia Polmotor Arena w Szczecinie przy Wojska Polskiego 127 na mieszkańców Szczecina będą czekały liczne atrakcje. W miasteczku turniejowym każdy znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czekają zjeżdżalnie i zamki dmuchane, wata cukrowa. O smaki zadbają FoodTrucki, napić się będzie można przepysznej kawy ze szczecińskiej palarni. Nie zabraknie eskowej strefy chill i dobrej zabawy. Po turnieju, na godzinę 20.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta, jak i uczestników turnieju na koncert zespołu Time To Express oraz chóru Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj też: To była szczęśliwa majówka! Mieszkaniec Szczecinka zgarnął FORTUNĘ!

Kia Polmotor Szczecin Week

i

Autor: mat. organizatora Kia Polmotor Szczecin Week

Turniej Kia Polmotor Stars Cup odbędzie się w sobotę 21 maja na kortach tenisowych przy Wojska Polskiego. Jest on organizowany z myślą o amatorach i pasjonatach tenisa. Rozegrany będzie w hali tenisowej Kia Polmotor Arena.

Turniej rozgrywany będzie w formule Lucky Doubles - gra podwójna, pary losowane. System rozgrywek grupowo-pucharowy. Uczestnicy walczyć będą o nagrody i dyplomy zagwarantowane przez Kia Polmotor oraz Radio Eska organizatorów wydarzenia. Za przygotowanie rozgrywek odpowiada Akademia Tenisa Promasters i Szczeciński Klub Tenisowy.

Kia Polmotor Kids Cup to cykliczny turniej zorganizowany dla dzieci w wieku 6-10 lat. Uczestniczy Turnieju mogą poznać tenis jako atrakcyjny, pełen wyzwań, a przede wszystkim przyjemny i łatwy do nauczenia sport.

Dzieci podczas gry używają specjalnie dobranego sprzętu, który znacznie wpływa na komfort gry, dlatego właśnie podczas Kia Polmotor Kids Cup dzieci grają na miękkich i wolniejszych piłkach, używają mniejszych i lżejszych rakiet, a siatki zawieszone są niżej. Korty są również specjalnie pomniejszone, co wpływa na większą satysfakcję najmłodszych z gry.

Czytaj też: Niecodzienny widok w centrum Świnoujścia. Mała foczka wygrzewała się na nabrzeżu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kia Polmotor Szczecin Week

i

Autor: mat. organizatora Kia Polmotor Szczecin Week
Sonda
Czy grasz w tenisa?
LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany