Gliwice: Policjanci dostali zgłoszenie o porwaniu. Na szczęście zgłoszenie okazało się fałszywe

i

Autor: mat. policji Gliwice: Policjanci dostali zgłoszenie o porwaniu. Na szczęście zgłoszenie okazało się fałszywe

Szczecin: Spłoszyli niedoszłego zabójcę. Policja prosi o kontakt

2021-08-13 22:34

Napastnik próbował zaatakować kobietę idącą ulicą. Gdyby nie reakcja przypadkowych świadków, mogłoby dojść do tragedii. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Szczecinie Dąbiu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 sierpnia 2021 roku, w godzinach 11:00 – 11:30, przy ulicy Wiosennej w Szczecinie. Pokrzywdzona kobieta szła ulicą Wiosenną, wzdłuż torów kolejowych, w kierunku dworca PKP. Została napadnięta, jednak reakcja przypadkowych świadków pozwoliła uniknąć tragedii.

Policjanci pilnie proszą o kontakt mężczyznę, który tego dnia zareagował i spłoszył napastnika. Świadek ma z wyglądu około 60 lat, łysy, tego dnia był bez nakrycia głowy, ubrany w brązowe, eleganckie spodnie, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego, brązowe, eleganckie buty.

Poszukiwany jest również drugi ze świadków, kierowca czerwonego pojazdu, który podjechał w miejsce zdarzenia i rozmawiał z wyżej wymienionym mężczyzną.

Czytaj też: Szczecinek: O włos od tragedii. Agresywny amstaf zaatakował dwóch chłopców

Funkcjonariusze zwracają się również z prośbą do świadków zdarzenia, bądź osób znających istotne dla sprawy okoliczności o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KMP w Szczecinie przy ulicy Papieża Jana Pawła II 37, pokój numer 217 lub kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie – 47 78 13 592 lub 502 193 965.

Czytaj też: Alarm w centrum Świnoujścia. Smród spalenizny postawił na nogi cały blok!

Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej policji?
Wola przetrwania zwyciężyła. Wycięte drzewa w centrum Szczecina nagle odżyły!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany