Szczecin: Pobił, skopał, połamał żebra i groził śmiercią! Radosny czas zamienił się w koszmar!

Kajdanki
Autor: ROOKIE23 / CC0 / pixabay.com

To były koszmarne święta Bożego Narodzenia dla mieszkanki Szczecina. Oprawca pobił ją, skopał, połamał jej żebra. Jego ofiarą padł również inny mężczyzna. Agresywny 37-latek wkrótce stanie przed sądem.

Do dramatycznych zdarzeń doszło 25 grudnia ubiegłego roku, czyli w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Kobieta była bita pięściami po głowie i całym ciele, co spowodowało u niej liczne obrażenia.

- Pokrzywdzona doznała licznych podbiegnięć krwawych powłok twarzy i głowy, a nadto złamania 4 żeber, a także sińców w powłokach grzbietu w okolicy lędźwiowej i lewego pośladka - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Ofiarą agresywnego 37-latka padł również mężczyzna, który w wyniku uderzeń po głowie i twarzy, a także kopnięć w głowę doznał rozległego sińca w okolicy oczodołowej, otarć naskórka twarzy, obrzęku i sińców nosa, obrzęku śluzówki wargi z podbiegnięciem krwawym i głębokim uszkodzeniem śluzówki.

Podejrzany został zatrzymany i trafił do aresztu. Do sądu trafił już akt oskarżenia przeciwko 37-latkowi. Wkrótce odpowie on za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości.

Mężczyzna był już wcześniej karany sądownie. Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu swoich ofiar grozi mu kara od 3 miesięcy do pięciu lat więzienia.

Pirat drogowy na motocyklu pędził przez centrum Nowego Sącza
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE