Kajdanki

i

Autor: ROOKIE23 / CC0 / pixabay.com

Szczecin: Pobił, skopał, połamał żebra i groził śmiercią! Radosny czas zamienił się w koszmar!

2020-09-29 20:13

To były koszmarne święta Bożego Narodzenia dla mieszkanki Szczecina. Oprawca pobił ją, skopał, połamał jej żebra. Jego ofiarą padł również inny mężczyzna. Agresywny 37-latek wkrótce stanie przed sądem.

Do dramatycznych zdarzeń doszło 25 grudnia ubiegłego roku, czyli w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Kobieta była bita pięściami po głowie i całym ciele, co spowodowało u niej liczne obrażenia.

- Pokrzywdzona doznała licznych podbiegnięć krwawych powłok twarzy i głowy, a nadto złamania 4 żeber, a także sińców w powłokach grzbietu w okolicy lędźwiowej i lewego pośladka - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Ofiarą agresywnego 37-latka padł również mężczyzna, który w wyniku uderzeń po głowie i twarzy, a także kopnięć w głowę doznał rozległego sińca w okolicy oczodołowej, otarć naskórka twarzy, obrzęku i sińców nosa, obrzęku śluzówki wargi z podbiegnięciem krwawym i głębokim uszkodzeniem śluzówki.

Podejrzany został zatrzymany i trafił do aresztu. Do sądu trafił już akt oskarżenia przeciwko 37-latkowi. Wkrótce odpowie on za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości.

Mężczyzna był już wcześniej karany sądownie. Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu swoich ofiar grozi mu kara od 3 miesięcy do pięciu lat więzienia.

Sonda
Czy jesteś zwolennikiem przywrócenia kary śmierci?
Pirat drogowy na motocyklu pędził przez centrum Nowego Sącza
Nasi Partnerzy polecają