Galeria Szpargałek

i

Autor: ZUK Szczecin Galeria Szpargałek

Szczecin: Galeria Szpargałek rozdaje ZA DARMO! Wyjątkowa "promocja" już dziś!

2021-05-24 7:46

Takiej "promocji" jeszcze w "Szpargałku" nie było. W poniedziałek, 24 maja, w magazynie D w Ekoporcie przy ul. Arkońskiej odbędzie się tam wyjątkowa "wyprzedaż", podczas której będzie można zdobyć niecodzienne przedmioty zdecydowanie taniej, albo otrzymać je zupełnie za darmo.

Magazyn D to największe pomieszczenie Galerii Szpargałek. Obecnie jest wypełniony przedmiotami "z odzysku" niemal po brzegi. Stąd pomysł, by nieco go "przewietrzyć".

- Z myślą o miłośnikach jedynej takiej charytatywnej galerii w Polsce przygotowaliśmy niespodziankę - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Obiekt będzie czynny wyjątkowo również w najbliższy poniedziałek. Odwiedzić go będzie można w godzinach 9:30 – 13:30.

Zobacz też: Wyjątkowa pamiątka na kamienicy w Szczecinie. Przypomina o jej MROCZNEJ historii [ZDJECIA, WIDEO]

Tego dnia wszystkie przedmioty znajdujące się w magazynie D będą miały wartość maksymalną 5 punktów. Oznacza to, że za najdroższy z nich zapłacimy 5 złotych. Płyty CD oraz DVD będzie można natomiast wziąć za darmo!

Warto pamiętać, że w Galerii Szpargałek wciąż obowiązują ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne. Do magazynu można wchodzić wyłącznie w zakryciu ust i nosa. Klienci proszeni są także o dezynfekcję rąk.

Czym jest Galeria Szpargałek?

Jest to pierwsze takie miejsce, nie tylko na mapie Szczecina, ale również Polski. Do ośmiu szczecińskich Ekoportów trafia mnóstwo sprawnych, a nawet często nowych przedmiotów, które mieszkańcy traktują jako odpad. Odzyskują je pracownicy Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, czyszczą, sprawdzają pod kątem sprawności oraz bezpieczeństwa. W momencie, gdy ocenią, że przedmiot może mieć dla kogoś dużą wartość przekazują do Szpargałka przy ulicy Arkońskiej.

Zobacz też: Tutaj ludzkie mięso przerabiano na... BIGOS! Kamienica legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" już tak nie wygląda [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy kupujesz rzeczy w second-handach?
Szczecin: Wyeksponowali pamiątkę z przeszłości na wyremontowanej kamienicy