Szczecin: Drzewo obrosło ŚMIECIAMI! To NIE JEST "artystyczna" bożonarodzeniowa choinka! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-01-27 13:03

Ten widok szokuje, bulwersuje i przeraża. Drzewo rosnące w sąsiedztwie budynku socjalnego przy ul. Komuny Paryskiej jest niemalże w całości obwieszone... śmieciami! Niektórzy mogą sądzić, że jest to jakaś artystyczna instalacja, która ma zwrócić uwagę na problem dbałości o środowisko naturalne. Wszystko wskazuje jednak na to, że ktoś urządził tu sobie wysypisko śmieci.

Śmieciowe drzewo przy jednym z bloków w Szczecinie

Na gałęziach drzewa wiszą stare ubrania, fragmenty mebli a nawet rowerek dziecięcy. Ilość śmieci jest zatrważająca, są one nawet na najwyższych gałęziach. Wygląda na to, że ktoś regularnie pozbywa się z domu niepotrzebnych rzeczy, skracając sobie drogę do śmietnika i wyrzucając je przez okno.

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Teren wokół drzewa nie wygląda wcale lepiej. Na trawniku walają się butelki, opakowania po najróżniejszych produktach, stare sprzęty gospodarstwa domowego, meble... czyli po prostu śmieci.

Widok jest przerażający. Świadczy on nie tylko o tym, ile śmieci potrafimy wyprodukować w bardzo krótkim czasie, ale także pokazuje jak niektórzy dbają (a raczej nie dbają) o swoje otoczenie.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Czy segregujesz śmieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany