Poradził sobie z patologią w centrum Szczecina. Mieszkańcy dziękują dzielnicowemu

2021-01-26 9:48

Przez wiele lat nie mogli poradzić sobie z uciążliwym sąsiedztwem. Mieszkańcy jednej ze wspólnot mieszkaniowych w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Dzięki zaangażowaniu dzielnicowego, po długich staraniach udało się rozwiązać kłopotliwą sytuację. Działania policjanta zostały docenione.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie wpłynęło podziękowanie mieszkańców wspólnoty dla dzielnicowego st. sierż. Bartłomieja Wakuły, dzielnicowego z Komisariatu Szczecin Śródmieście. Policjant poprzez swoje zaangażowanie, empatię oraz profesjonalizm działania pomógł rozwiązać długoletnią i uciążliwą sytuację panującą w środowisku wspólnoty.

"...Spokój, opanowanie i zaangażowanie Pana Bartka dało nam nadzieję na lepsze jutro. Wzorowa postawa Pana Bartłomieja uruchomiła w nas chęć walki o swoje spokojne życie i przywrócenie harmonii w naszej wspólnocie(...).Jest najlepszym dzielnicowym jakiego mogliśmy dostać. Jest Policjantem bardzo inteligentnym i nietuzinkowym i zawsze zjawia się w odpowiednim momencie w chwilach kryzysowych, a ten spokój i opanowanie dają nam poczucie, że to jest odpowiednia Osoba w odpowiednim zawodzie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Naszego Dzielnicowego i życzymy, aby tylko tacy Funkcjonariusze zasilili szeregi Policji, którzy po prostu chcą być dla nas, a nie dlatego, że muszą. Nasz Dzielnicowy to istny SKARB i jeśli byśmy mogli przyznać to otrzymałby nagrodę DZIELNICOWEGO ROKU, bo nie dość, że jest wzorowym Funkcjonariuszem to jest przede wszystkim WIELKIM CZŁOWIEKIEM. Bardzo dziękujemy"

- piszą wdzięczni mieszkańcy. Jest to tylko fragment otrzymanej wiadomości i pięknych słów skierowanych dla dzielnicowego.

Zobacz też: Koniec hazardu w Szczecinie Dąbiu. Celnicy zlikwidowali nielegalny salon gier [ZDJĘCIA, WIDEO]

W dowód uznania i w ramach podziękowania za godne reprezentowanie jednostki i policyjnego munduru podczas wykonywania obowiązków służbowych st. sierż. Bartłomiej Wakuła został również doceniony przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie, insp. Piotra Makucha.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Oceń policję w skali szkolnej
Zmasakrowane ciało w wieżowcu