zdj. ilustracyjne

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne

Szczecin. Ciało z ranami kłutymi na osiedlu Majowym. Sprawca ujęty, zarzut zabójstwa

2022-06-27 15:52

Ciało mężczyzny z ranami kłutymi znaleziono w nocy z piątku na sobotę w parku przy ul. Gombrowicza w Szczecinie. "Sprawca tego zdarzenia usłyszał zarzut zabójstwa, czyli popełnienia czynu z art. 148 paragraf 1 KK” – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Szczegóły poniżej.

Przypomnijmy, zgłoszenie o znalezieniu mężczyzny z ranami kłutymi w parku przy ul. Gombrowicza w Szczecinie policja otrzymała o godz. 2 w nocy z piątku na sobotę (24.06/25.06.2022).

- Ciało mężczyzny z ranami kłutymi zostało znalezione w nocy z piątku na sobotę w parku przy ul. Gombrowicza w Szczecinie. Pracujemy nad sprawą pod nadzorem prokuratora – informował PAP oficer prasowy KMP w Szczecinie sierż. szt. Paweł Pankau.

Zobacz też: Makabryczne odkrycie nad jeziorem w Marianowie! Kłótnia o dziewczynę przyczyną zbrodni?

Szczecin. Znaleziono ciało, sprawca usłyszał zarzut zabójstwa

Jak podaje Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, sprawca usłyszał zarzut zabójstwa.

- W Prokuraturze Prawobrzeże zostały przeprowadzone czynności procesowe z udziałem zatrzymanego. Czekamy na rozpoznanie wniosku o areszt przez sąd w tej sprawie – poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka.

Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, karze 25 lat albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek na trasie koło Ogorzelca
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE