Makabryczne odkrycie nad jeziorem w Marianowie! Kłótnia o dziewczynę przyczyną zbrodni?

i

Autor: Anna Kaczmarz/DZIENNIK POLSKI/POLSKA PRESS/EAST NEWS Makabryczne odkrycie nad jeziorem w Marianowie! Kłótnia o dziewczynę przyczyną zbrodni? Zdjęcie ilustracyjne

Makabryczne odkrycie nad jeziorem w Marianowie! Kłótnia o dziewczynę przyczyną zbrodni?

2022-06-26 16:14

Makabryczne zdarzenie nad jeziorem w Marianowie (woj. zachodniopomorskie). W niedzielę (26 czerwca) rano miało tam dojść do zabójstwa mężczyzny. Szczecińska prokuratura poinformowała, że na miejscu zdarzenia trwają czynności z udziałem prokuratora. Zatrzymany został mężczyzna podejrzany o przestępstwo. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna zmarł w wyniku ran kłutych.

Jak powiedziała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka, do zabójstwa mężczyzny doszło w niedzielę (26 czerwca) rano na plaży nad jeziorem w Marianowie, w powiecie stargardzkim. – Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora. Sprawca został zatrzymany – powiedziała rzeczniczka szczecińskiej prokuratury i zaznaczyła, że szerszych informacji w tej sprawie prokuratura będzie udzielać w poniedziałek (27 czerwca).

Lokalne media, powołując się na nieoficjalne źródła, podają, że mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych ran kłutych. "Głos Szczeciński" poinformował, że nieco ponad dwudziestoletni mężczyźni mieli się pokłócić o dziewczynę. Jeden miał wyciągnąć nóż, zadać nim ciosy drugiemu i uciec z miejsca przestępstwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Świdwin. Ciało 17-latka w Jeziorze Bukowiec. Dramatyczny finał poszukiwań

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Zabójstwo kobiety w Gdańsku. Policjanci zatrzymali 54-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE