Świnoujście: ZROBIŁ TO w środku nocy na środku ulicy!

i

Autor: Domin Świnoujście: ZROBIŁ TO w środku nocy na środku ulicy!

Świnoujście: ZROBIŁ TO w środku nocy, na środku ulicy! Przesadził? [ZDJĘCIA]

Ze sportowcami jest podobnie jak z rowerzystami. Dla nich nie ma nieodpowiedniej pory dnia i roku, nieodpowiedni może być tylko strój. Z tym można się zgodzić. Ale czy każde miejsce nadaje się do uprawiania sportu? To już jest sprawa dyskusyjna, zwłaszcza gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo. Czy w tym przypadku miłośnik aktywnego wypoczynku nie przesadził ze swoim "treningiem"?

Sobota, godzina 1:00 w nocy, centrum Świnoujścia, ulica Konstytucji 3 Maja. Od czasu do czasu ulicą przejeżdża pojedynczy samochód. Poza tym nie dzieje się nic. Niespodziewanie z ciemności wyłania się... biegacz! Mężczyzna wbiega na środek jezdni i jak gdyby nic, kładzie się na jezdni i robi pompki! Sportowiec nie przejmuje się tym, że dbając o swoje zdrowie i tężyznę fizyczną, może niespodziewanie stracić życie.

Zobacz też: NAGA kobieta biegała po centrum Świnoujścia. Pokazała WSZYSTKO! [ZDJĘCIA, WIDEO, 18+]

Na szczęście kierowcy, którzy w tym czasie przejeżdżali w tym miejscu, w porę zauważyli nieodpowiedzialnego mężczyznę i zatrzymali się, by nie doszło do nieszczęścia. Cała sytuacja mogła mieć jednak zupełnie inny, mniej szczęśliwy finał.

Czytaj też: Z klatki schodowej dochodziły dziwne dźwięki. To, co się tam wydarzyło, zaskoczyło wszystkich!

Naga kobieta na ulicach Świnoujścia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany