Wypadek przy załadunku drewna

i

Autor: Domin

Świnoujście: Groźny wypadek przy załadunku drewna. Mężczyzna spadł z dźwigu! [ZDJĘCIA]

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek, 5 lipca w okolicach rezerwatu przyrody Karsiborskie Paprocie w Świnoujściu. Ranny został mężczyzna, który spadł z wysokości podczas załadunku drewna. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

W poniedziałek, około godz. 10:00, podczas prac przy załadunku drewna, około 45-letni mężczyzna spadł z dźwigu, z wysokości około 2 metrów. Obrażenia okazały się jednak poważne. Mężczyzna doznał urazu klatki piersiowej i brzucha.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który musiał lądować w trudnych warunkach na leśnej drodze.

Czytaj też: Wyremontowali kamienicę na Pomorzanach. Efekt mocno zaskoczył. Co tu się stało? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Strażacy udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pierwszej pomocy, następnie trafił pod opiekę ratowników medycznych. Jak informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, ranny mężczyzna z urazem klatki piersiowej i brzucha, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

To już kolejny w tym tygodniu wypadek w regionie, do którego doszło podczas prac w lesie. W poniedziałek, w Cieszynie pod Złocieńcem drzewo przygniotło mężczyznę. Niestety, pomimo starań medyków, nie udało się go uratować.

Niecodzienny efekt remontu kamienicy. Co tu się stało?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE