Świat kolei w miniaturze, czyli raj dla małych i dużych chłopców [WIDEO, ZDJĘCIA]

2016-02-20 20:27
Warsztaty Modelarskie Szczecin 2016
Autor: Grzegorz Kluczyński Warsztaty Modelarskie Szczecin 2016

Miniaturowe pociągi, makiety z torami i stacjami kolejowymi to prawdziwy raj zarówno dla tych małych jak i dużych chłopców.  W siedzibie Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przez cały weekend można podziwiać świat kolei w miniaturze. Zobaczcie naszą relację video i zdjęcia - mamy ich naprawdę dużo!

Warsztaty modelarskie Szczecin 2016Warsztaty modelarskie w Szczecinie - 20-21 lutego 2016 r.Posted by ESKA INFO Szczecin on 20 luty 2016

Jest to już trzecia edycja warsztatów. Zainteresowanie imprezą jest z roku na rok coraz większe. Świadczy o tym nie tylko rosnąca frekwencja. Każda kolejna edycja odbywa się na coraz większej powierzchni, stale rośnie ilość prezentowanych makiet i modeli, a także stoisk dla osób zainteresowanych modelarstwem i atrakcji dla najmłodszych.

Organizatorem warsztatów jest Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu w sobotę, mamy dobrą wiadomość: warsztaty odbędą się również w niedzielę, w godzinach 10.00-14.00. Wstęp wolny. 

WARSZTATY MODELARSKIE SZCZECIN 2016

Posted by Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei Z.K.M.K. on 4 luty 2016

Przeczytaj również: Najdłuższa przeprawa przez Odrę stanie się atrakcją turystyczną [GALERIA ZDJĘĆ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE