Miedwie Street-Art

i

Autor: mat. organizatora Miedwie Street-Art

Street-art, taniec, sporty ekstremalne i inne atrakcje nad jeziorem Miedwie. Nie może Was tam zabraknąć!

2016-06-29 14:05

W najbliższą sobotę warto wybrać się nad jezioro Miedwie, gdzie odbędzie się impreza Miedwie Street Art. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji - zarówno na lądzie i na wodzie. Będzie się działo!  

Wydarzenie odbędzie się na plaży głównej w Morzyczynie. Rozpocznie go pierwszy w historii Miedwia otwarty Jam taneczny. Tancerze wezmą udział w bitwach w kategoriach bboy i hip hop. W międzyczasie będzie można skorzystać z takich atrakcji jak tor wodny i obejrzeć pokazowy mecz futbolu amerykańskiego.

W tym samym czasie na terenie skateparku wszyscy zainteresowani sportem ekstremalnym będą mogli wziąć udział w zawodach skateboardingu "Miedwie Skate Jam", które poprowadzą Buksy i Andegrand.

Na scenie amfiteatru letniego odbędzie się wiele pokazów tanecznych i wokalnych. Wystąpią m.in. zespół Majestic, QUEBONAFIDE oraz VNM. Po wszystkim na plaży głównej Beach Party, na którym zagra Dj Strugi.

Początek o godzinie 13.00. Po zakończeniu imprezy, w godzinach między 22:00 i 1:00 będzie możliwość powrotu busami do Szczecina i Stargardu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Przeczytaj również: Tego jeszcze w Szczecinie nie było! Będą skakać do Odry z wieży na Trasie Zamkowej!

Miedwie Street-Art

i

Autor: mat. organizatora Miedwie Street-Art