Strażacy z Pyrzyc w żałobie. Nie żyje mł. bryg. Tomasz Radecki. Był zastępcą komendanta

i

Autor: gk, Facebook / KP PSP w Pyrzycach Strażacy z Pyrzyc w żałobie. Nie żyje mł. bryg. Tomasz Radecki. Był zastępcą komendanta

Miał tylko 40 lat

Strażacy z Pyrzyc w żałobie. Nie żyje mł. bryg. Tomasz Radecki. Był zastępcą komendanta

Strażacy z Pyrzyc pogrążeni w smutku. We wtorek, 22 listopada zmarł mł. bryg. Tomasz Radecki. Był zastępcą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach. Miał 40 lat.

O śmierci strażaka poinformowała we wtorek, 22 listopada, za pośrednictwem mediów społecznościowych Komenda Powiatowa PSP w Pyrzycach. Mł. bryg. Tomasz Radecki zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek. Przegrał walkę z krótką i bardzo ciężką chorobą.

Tomasz Radecki rozpoczął służbę w straży pożarnej w 2001 r., jako słuchacz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, którą ukończył w roku 2003. Od tamtej pory był związany z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach, gdzie w kolejnych latach zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach. W czerwcu 2019 roku powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach.

Pyrzyccy strażacy oddali hołd swojemu koledze i przełożonemu. We wtorek o godzinie 8:00 zmiany służbowe oraz funkcjonariusze i pracownicy systemu codziennego z KP PSP w Pyrzycach uczcili minutą ciszy pamięć mł. bryg. Tomasza Radeckiego.

Swój żal wyrazili również mieszkańcy Pyrzyc. Pod informacją o śmierci strażaka pojawiły się liczne wpisy.

"Żegnaj Komendancie."

"Żegnaj Tomek. Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla całej rodziny i jednostki."

"Tak bardzo przykro... Spoczywaj w pokoju."

"Tomek... żegnaj... kiedyś się jeszcze zobaczymy."

- czytamy w komentarzach.

Sonda
Jak oceniasz pracę strażaków?
80-letnia pani Jadwiga cudem uszła z życiem! Pożar pustostanu na Woli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają