WSTRZĄSAJĄCE INFORMACJE

Straszny wypadek autobusów w Szczecinie. Kilkunastu poszkodowanych, w tym 7 dzieci

2024-03-26 11:05

13 osób - w tym siedmioro dzieci - zostało poszkodowanych po zderzeniu dwóch autobusów komunikacji miejskiej przy ul. Gontyny – przekazała Komenda Miejska Policji w Szczecinie. Do zdarzenia doszło we wtorek rano, 26 marca. Wszyscy ranni zostali natychmiast przewiezieni do szpitali.

Autobusy miejskie zderzyły się w Szczecinie. Rannych jest 13 osób, w tym 7 dzieci

Koszmarne doniesienia ze Szczecina. We wtorek w godzinach porannych, przy ul. Gontyny doszło do niebezpiecznej kolizji dwóch autobusów komunikacji miejskiej. Jak informuje policja, jeden z pojazdów wjechał w tył drugiego autobusu, co spowodowało, że ranni zostali pasażerowie - w sumie aż 13 osób, w tym 7 dzieci. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe i poszkodowanych zabrano do placówek medycznych. 

- Według wstępnych ustaleń, jeden z autobusów najechał na tył drugiego, w wyniku czego poszkodowanych zostało łącznie trzynaście osób, w tym siedmioro dzieci – przekazała PAP nadkom. Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

 Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali; dwie dorosłe osoby z urazami głowy, pozostali ranni z potłuczeniami.

Przy ul. Gontyny zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta.

ZOBACZ TEŻ: Brutalne morderstwo dziennikarza TVN. Znany detektyw ujawnił straszną teorię na temat sprawcy. Włosy stają dęba

Wypadek w Szczecinie. 33-latek wjechał w tłum ludzi
Sonda
Czy spowodowałeś kiedyś kolizję na drodze?