QUIZ. Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe QUIZ. Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

QUIZ. Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

2022-06-17 5:30

Jesteś miłośnikiem kotów i określasz się mianem kociarza lub kociary? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie dotyczącym tych zwierząt. Czy wiesz jakiego smaku nie czują koty i dlaczego odwracają się zadem w naszą stronę? Prawdziwy kociarz powinien mieć komplet 15 punktów! Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl.

Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

Pytanie 1 z 15
Kocieta po urodzeniu:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem będziemy was przepytywać z królowej nauk! Zadania są na poziomie szkoły podstawowej, więc nie powinny sprawić wam sporego problemu! Do dzieła!

Akcja ściągania kota z drzewa tuż obok... lubelskiej redakcji Radia ESKA!