QUIZ. Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie znali odpowiedzi na te proste pytania. A Ty? Sprawdź się

2021-05-07 11:13 Bartosz Wojsa
SG Quiz Hotel Paradise
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Hotel Paradise 3 to popularny program rozrywkowy, który można oglądać na antenie TVN7. Ostatnio uczestnicy zmierzyli się z testem wiedzy, na którym zupełnie polegli. Z ich odpowiedzi śmiał się cały internet, bo pytania wydawały się dosyć proste. A czy Ty poradziłbyś sobie z nimi i odpowiedział prawidłowo? Przygotowaliśmy quiz, który to sprawdzi. Powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE