Miodowe lata

i

Autor: Akpa Miodowe lata

Pamiętasz kultowy serial?

Quiz. Ten serial kochali wszyscy Polacy. Jak dobrze znasz "Miodowe lata"?

2023-09-26 12:46

Na przełomie wieków w tym serialu zakochali się wszyscy Polacy. Przygody Karola Krawczyka i Tadeusza Norka wywoływały u nas szerokie uśmiechy, a wielu z nas z chęcią zobaczyłoby kontynuację tego serialu, która wciąż jest możliwa. Jak dobrze znasz "Miodowe lata"? Zapraszamy do naszej zabawy!

"Miodowe lata" pokochały miliony. Może będzie kontynuacja

"Miodowe lata" to serial, który pokochały miliony Polaków. Wielu z nas doskonale zna losy historii rodzin Krawczyków i Norków. Sytuacje z Karolem Krawczykiem i Tadeuszem Norkiem bawiły nas do łez. Emisję serialu zakończono w 2004 roku. W ostatnim czasie nawet pojawiły się informacje, że produkcja serialu zostanie wznowiona. - Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją „Miodowych lat”. Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy - zdradziła „Super Expressowi” osoba związana z serialem.

"Miodowe lata". Jak dobrze znacie ten serial? QUIZ

Zanim jednak doczekamy się nowych odcinków "Miodowych lat" to warto przypomnieć sobie o tym, co działo się w serialu ponad 20 lat temu. W naszym quizie mamy 20 pytań i tylko prawdziwi fani są w stanie zdobyć maksymalną liczbę punktów. 15/20 będzie już naprawdę dobrym wynikiem.

QUIZ. Ten serial kochali wszyscy Polacy. Jak dobrze znasz "Miodowe lata"?

Pytanie 1 z 20
W jakiej dzielnicy Warszawy mieszkali bohaterowie filmu?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej, polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie pytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych informacji oraz wiedzy ogólnej można było wywnioskować prawidłową odpowiedź. Dziś zapraszamy do wspólnej zabawy z przymrużeniem oka. Czo odgadniecie, które gwiazdy kiedyś były parą? Niektóre mogą zaskakiwać! Polecamy oddać się chwili relaksu i zmierzyć swoje siły z naszym quzem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany