13 posterunek - jak dziś wyglądają aktorzy, którzy grali główne role w serialu?

i

Autor: screen YouTube/ MadGater Official

Do dzieła!

Quiz. Ten serial bawił nawet policjantów. Jak dobrze pamiętacie kultowy "13 Posterunek"?

2023-09-25 12:36

Serial "13 Posterunek" opowiadał o przygodach policjantów, którym przydarzały się niespotykane historie. Ta produkcja bawiła wielu Polaków, w tym także samych policjantów. Co pamiętacie z tego serialu? Sprawdźcie swoją wiedzę o "13 Posterunku" w naszym QUIZIE. 15/20 to będzie naprawdę dobry wynik.

13 Posterunek był hitem. Jak dobrze pamiętasz ten serial?

13 Posterunek to był prawdziwy komediowy hit. Serial miał swoją premierę pod koniec 1997 roku. Cała akcja rozgrywała się na jednym z komisariatów na peryferiach Warszawy.

Łącznie powstało kilkadziesiąt odcinków, które do dzisiaj można często obejrzeć na różnych kanałach telewizyjnych. Każdy z odcinków potrafił rozbawić do łez.

Co pamiętasz z 13 Posterunku? QUIZ

Dzięki naszemu quizowi będziecie mogli sobie przypomnieć o serialu 13 Posterunek. Test nie należy do łatwych, ale dwucyfrowa zdobycz punktowa będzie naprawdę dobrym wynikiem.

QUIZ. Ten serial bawił nawet policjantów. Pamiętacie 13 Posterunek?

Pytanie 1 z 20
Jaki tytuł miał pierwszy odcinek serialu "13 Posterunek"?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej, polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie pytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych informacji oraz wiedzy ogólnej można było wywnioskować prawidłową odpowiedź. Dziś zapraszamy do wspólnej zabawy z przymrużeniem oka. Czo odgadniecie, które gwiazdy kiedyś były parą? Niektóre mogą zaskakiwać! Polecamy oddać się chwili relaksu i zmierzyć swoje siły z naszym quzem.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany