Owoce - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

Wakacyjny quiz o owocach

QUIZ. Prosty test o owocach. Pytania mogą Cię zaskoczyć!

2022-08-16 5:00

Owoce w lecie to jedne z najpopularniejszych składowych naszej diety. Nic więc dziwnego, że kiedy ich ceny rosną tak, jak obecnie, wielu Polaków wyraża szczere niezadowolenie. We wtorek (16 sierpnie) owoce stały się głównym tematem naszego quizu. Jak dobrze je znacie? Co o nich wiecie? Mamy dla Was 10 pytań, dzięki którym sprawdzicie swoją wiedzę na temat owoców. Niektóre z pewnością Was zaskoczą!

Owoce są istotnym elementem naszego wyżywienia. Powinniśmy je jeść przynajmniej raz dziennie! Od jabłek, przez banany i pomarańcze, po truskawki - wszystkie owoce zawierają wiele składników odżywczych, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sprawdźcie, czy wiecie wystarczająco dużo na temat owoców. Mamy dla Was 10 pytań! Niektóre z nich z pewnością Was zaskoczą, bowiem dotyczą nie tylko właściwości owoców, ale także ich obecności w naszej kulturze. Powodzenia!

QUIZ. Prosty test o owocach. Wynik 6/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Na drzewach rosną:
Beszamel - owoce mało znane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają