Quiz. Najpopularniejsze imiona.

i

Autor: Shutterstock Quiz. Najpopularniejsze imiona.

Najpopularniejsze imiona w Polsce

QUIZ. Najpopularniejsze imiona w Polsce. Kilka pytań mocno cię zaskoczy

2022-07-19 4:29

Czy wiesz, jakie są najpopularniejsze imiona w Polsce? Czy wiesz, kiedy ich posiadacze obchodzą imieniny? Co one oznaczają? Między innymi na te pytania będziecie musieli odpowiedzieć w naszym quizie! Mamy dla Was 10 pytań dotyczących najpopularniejszych imion. Wiele z nich Cię zaskoczy. Życzymy powodzenia!

Jakie są najpopularniejsze imiona w Polsce? Wiele osób się nad tym zastawiania! Z pewnością cieszy ich fakt, że ich imię jest wysoko na liście. Przyszli rodzice sprawdzają w ten sposób, jakie imię mogą nadać swojemu dziecku. Co roku dowiadujemy się, które z nich były najczęściej wybierane. Mamy dla Was krótki quiz o najpopularniejszych imionach w Polsce. Będziemy Was pytali o to, jakie obecnie imiona są w trendzie, ale także które wciąż cieszą się sporą popularnością. Niektóre pytania z pewnością Was zaskoczą, bowiem będą wymagały sporej wiedzy. Jesteście gotowi? Do zdobycia jest 10 punktów. Powodzenia!

QUIZ. Najpopularniejsze imiona w Polsce. Kilka pytań mocno cię zaskoczy

Pytanie 1 z 10
Najpopularniejszymi imionami dla dzieci w 2021 roku były:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Rady Glapińskiego na wysokie raty kredytów hipotecznych.