QUIZ. Która znana marka jest starsza? Komplet punktów prawie niemożliwy!

i

Autor: PIXABAY QUIZ. Która znana marka jest starsza? Komplet punktów prawie niemożliwy!

QUIZ. Coca-Cola czy Pepsi? Nike czy Adidas? Która marka jest starsza? Komplet punktów - zapomnij!

2022-01-18 6:00

Witajcie w naszym quizie, w którym sprawdzimy waszą wiedzę na temat marek, które od lat mocno ze sobą rywalizują. Zyskały one dużą popularność na całym świecie, do tego stopnia, że wielbiciele danej marki samochodu czy też zespołu dzielą się na dwa, wrogie obozy. Przygotowaliśmy test, w którym sprawdzimy waszą wiedzę o znanych markach, pytając, która z nich jest starsza od swojego potężnego konkurenta. Do dzieła!

Pepsi czy Cola? Batman czy Superman? Play Station czy Xbox? Czasami zdarza się, że w towarzystwie musisz odpowiedzieć na te pytania. Każdy ma swoje gusta i preferencje, jednak niektórzy dzielą się na dwa obozy i toczą zażarte dyskusje o tym, który napój lub film jest lepszy. Opinie są subiektywne, jednak z faktami dyskutować nie można. Która z tych znanych marek jest starsza? Można to sprawdzić w naszym quizie!

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzą o tym, które znane marki są starsze. Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera dwie odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

ZOBACZ TAKŻE: QUIZ. "Dzień Świra" oglądał każdy Polak! Czy pamiętasz te kultowe cytaty i sceny?

QUIZ. Która znana marka jest starsza? Komplet punktów prawie niemożliwy!

Pytanie 1 z 10
Coca Cola czy Pepsi? Co jest starsze?
Witold Gombrowicz. HOMOSEKSUALISTA i BUFON. Tego o nim nie wiecie l Historia z Koprem