Przerażający wypadek w centrum Szczecina. Kierowca nie miał szans! Zginął na miejscu

i

Autor: Super Express Przerażający wypadek w centrum Szczecina. Kierowca nie miał szans! Zginął na miejscu

Przerażający wypadek w centrum Szczecina. Kierowca nie miał szans! Zginął na miejscu

2020-11-18 16:19

W centrum Szczecina doszło do przerażającego wypadku. Kierujący samochodem osobowym zderzył się czołowo z ciężarówką. Nie miał żadnych szans! Kierowca osobówki zginął na miejscu. Jak doszło do tego wypadku? Pierwsze, wstępne ustalenia są szokujące.

Śmiertelny wypadek w Szczecinie. Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką

W środę, 18 listopada, po godz. 15:00 w centrum Szczecina doszło do przerażającego wypadku. Na ulicy Kopernika kierujący samochodem osobowym zderzył się czołowo z ciężarówką. Początkowo mężczyzna z osobówki był zakleszczony w pojeździe, a gdy udało się go wydostać, okazało się, że nie żyje. Lekarz na miejscu stwierdził jego zgon. - U mężczyzny nie stwierdziliśmy żadnych obrażeń zewnętrznych. Nie wiemy jednak, czy nie doszło do urazu wewnętrznego. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu- mówi Paulina Targaszewska z pogotowia w Szczecinie w rozmowie z Onet.pl. 

Śmiertelny wypadek w Szczecinie. Kierowca osobówki zasłabnął?

Nie wiadomo, jak dokładnie doszło do wypadku i dlaczego kierujący osobówką zjechał na przeciwległy pas. - Pierwsze, nieoficjalne ustalenia wskazują, ze ok. 70-letni mężczyzna mógł zasłabnąć za kierownicą - podaje Onet.pl. Trwa śledztwo w tej sprawie, a policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności wypadku. 

Zarażona koronawirusem, w śpiączce, urodziła dziecko.