Przecenna sobota w Outlet Park – tego nie możesz przegapić!

2020-07-11 8:00 Artykuł sponsorowany
Qutlet Park
Autor: mat.prasowe

120 sklepów, wśród nich takie marki jak Adidas, Calvin Klein, Mountain Warehouse, Reebok, Trussardi, czy Smyk. A wszystko to na „wyciągnięcie ręki”. Więc nie trać czasu tylko wpadaj do Qutlet Park i łap wyjątkowe promocje!

Czy wiedzieliście, że Outlet Park Szczecin to największe centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim? Liczące ponad 34 500 m2  powierzchni całkowitej? Znajdziecie tam nie tylko sklepy odzieżowe, ale również możecie skorzystać z siłowni, skoczyć na kawę czy obiad ze znajomymi, a także obejrzeć dobry film i zjeść popcorn w kinie.

Takich promocji jeszcze nie było!

Śmiało można powiedzieć, że miejsce to słynie z promocji. Bo to właśnie tutaj, przez cały rok, kolekcje polskich i światowych marek dostępne są w przystępnej cenie, czyli od 30% do 70% taniej. Na tym jednak nie koniec, bo odwiedzając Outlet Park już 18 lipca czeka na ciebie tzw. Przecenna sobota. Czyli jeszcze więcej wyjątkowych promocji i rabatów. A tego przegapić nie można.

Outlet Park
Autor: mat.prasowe Outlet Park

Outlet Park dba o Twoje zdrowie

Ponowne otwarcie galerii handlowych wiązało się z wprowadzeniem odpowiednich restrykcji sanitarnych. Dlatego przed ponownym otwarciem Outlet Park zostało dokładnie wysprzątane, a elementy często dotykane lub używane odpowiednio zdezynfekowane. W wielu punktach pojawiły się dyspensery z płynem do dezynfekcji dłoni, a z użytku zostały wyłączone ławki, kąciki dla dzieci oraz miejsca relaksu. A wszystko to, abyś podczas zakupów mógł czuć się bezpiecznie. Więcej na temat bezpieczeństwa w Outlet Park przeczytasz tutaj.

Outlet Park
Autor: mat.prasowe Outlet Park

Witamy ponownie!

Kino Helios otworzyło się ponownie. Już dziś możecie zobaczyć w nim takie film jak: „Na topie”, „Tylko sprawiedliwość”, „Czworo dzieci i COŚ” czy „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Pamiętajcie jednak o zachowaniu minimum dwóch metrów odległości od innych ludzi, dezynfekcji rąk oraz noszeniu maseczek i zakrywaniu ust i nosa.

Śledź Outlet Park na Facebooku (tutaj) oraz na stronie www (tutaj).

Qutlet Park
Autor: mat.prasowe Link: https://outletpark.eu/