Piotr Krzystek nie zawiódł

Prezydent Szczecina spełnił obietnicę i znów zaskoczył mieszkańców. "Mega sweterek"

2022-12-24 16:07

Świąteczny ubiór prezydenta Szczecina stał się już tradycją. Co roku, Piotr Krzystek, składając bożonarodzeniowe życzenia mieszkańcom miasta, występuje w charakterystycznym bożonarodzeniowym swetrze, co zwykle wywołuje lawinę pozytywnych komentarzy. Podobnie stało się również w tym roku. Prezydent nie zawiódł i przekazał świąteczne życzenia w tradycyjnym swetrze, co zapowiadał kilka tygodni temu na łamach "Super Expressu".

- Staramy się zaskakiwać na święta. Zobaczymy jak będzie w tym roku - mówił Piotr Krzystek w programie "Rzucam hasło" w październiku. - Idą trudne czasy, więc ten humor może nie jest taki dobry jak był przed laty, ale święta to jest zawsze czas, gdy trzeba się cieszyć i trzeba czymś zaskoczyć. Spróbujemy w tym roku również.

Prezydent słowa dotrzymał i ponownie zaskoczył szczecinian charakterystycznym bożonarodzeniowym ubiorem. Składając doroczne życzenia świąteczne wystąpił w granatowym swetrze z postaciami układającymi się w napis "zima". Oczywiście nie umknęło to uwadze internautów, którzy odwzajemniając życzenia, zwrócili uwagę na świąteczny strój.

"Tradycji stało się zadość- prezydent założył swój mega sweterek."

"Fajny sweterek.. sympatycznych świat życzę."

"Jest sweterek!"

"Sweterek SUUPER!!!"

- czytamy w komentarzach.

Jak wyglądały świąteczne stroje prezydenta Szczecina w latach ubiegłych? Sprawdźcie w poniższej galerii!

Sonda
Który świąteczny sweter prezydenta Szczecina podoba Ci się najbardziej?
Rzucam hasło: Piotr Krzystek
Nasi Partnerzy polecają