Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Poznaj powody, dla których warto zainwestować w apartament nad polskim morzem

2022-03-24 6:00

Turyści bardzo chętnie, szczególnie latem, odwiedzają miejscowości nadmorskie. Warto zatem zainteresować w apartament nad morzem, z celem przeznaczenia go pod wynajem.

Bel Mare by Prestige w Międzyzdrojach to inwestycja, której założeniem jest stworzenie nowego „centrum miasta” z centralnym punktem w postaci budynku Ratusza, z nowoczesnym placem miejskim, oferującym miejsca, w których skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców. W kompleksie Bel Mare dla jego mieszkańców wybudowano szereg usług, które uatrakcyjniają wypoczynek, takich jak:

 • kids play – dla dzieci,
 • X-games – sala z grami wideo
 • game port – miejsce rozrywki dla całej rodziny ( bilard , dart, itp.),
 • lodowisko całoroczne,
 • baseny zewnętrzne ze zjeżdżalniami,
 • basen wewnętrzny,
 • strefa Spa i saun,
 • sale konferencyjne,
 • pierwszy obiekt w Polsce z Tui kids Club,
 • trzy prywatne plaże.
Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Kompleks apartamentowy BEL MARE jest miejscem do rozrywki i wypoczynku nie tylko w sezonie ale przez cały rok! W ramach IV etapu inwestycji AQUA RESORT planowana jest budowa AQUA PARKU z mnóstwem atrakcji dla wszystkich mieszkańców obiektu. Wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: sport, strefę relaksu i spa oraz wyśmienitą zabawę dla całej rodziny! Będzie to najlepsze tego typu miejsce nad polskim wybrzeżem, gdzie można będzie oddawać się wodnym szaleństwom.

Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Ile można zarobić na wynajmie apartamentu nad Bałtykiem?

Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Główna idea projektu to mieszkaj, wypoczywaj, zarabiaj, co jest możliwe dzięki przemyślanemu rozplanowaniu części wspólnych, które stanowią wizytówkę inwestycji i pozwalają na wypoczynek i komfort wszystkim mieszkańcom obiektu. W ramach kompleksu BEL MARE goście będą mieli dostęp do przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej, jak: basen, strefa zieleni, wodny Fun Park, wewnętrzna siłownia, całodobowa recepcja, restauracja czy sala konferencyjna.

Głównymi powodami, dla których apartamenty Bel Mare by Prestige cieszą się popularnością wśród inwestorów są:

 • ochrona zainwestowanego kapitału przed inflacją,
 • gotowe mieszkania, które zarabiają już od pierwszego dnia
 • pełna własność z księgą wieczystą,
 • możliwość odliczenia VAT-u od 8% do 23%,
 • elastyczne możliwości wynajmu (możliwość wyboru warunków prowadzenia najmu przez jednego z kliku operatorów w kilku modelach rozliczeń)
 • kompleksowa obsługa apartamentu,
 • stabilny deweloper z ugruntowaną pozycją na rynku.

Wysoki zwrot z inwestycji, to jednak nie jedyna zaleta tej formy inwestowania oszczędności – dysponując apartamentem nad Bałtykiem, można zapewnić sobie wygodny wypoczynek, bez ponoszenia dodatkowych kosztów - możliwość korzystania z apartamentu w dowolnym terminie przez właściciela, jego rodzinę i znajomych.

Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Czy w dobie pandemii warto inwestować w apartament nad morzem?

Wielu inwestorów zadaje sobie zapewne pytanie – czy warto inwestować w apartament nad morzem w dobie pandemii, szalejącej inflacji – okazuje się, że jak najbardziej i że jest to jeden z najlepszych kierunków ulokowania złotówek. Na apartamenty nadmorskie decydują się inwestorzy o różnym profilu. Z uwagi na liczne dodatkowe atrakcje (choćby w postaci strefy SPA, basenu czy sal konferencyjnych) obiekt jest czynny przez cały rok. To z kolei powoduje, że zysk z wynajmu nieruchomości nie jest ograniczony jedynie do letnich miesięcy. Obsługa wynajmu takich apartamentów nie wymaga zaangażowania ze strony właściciela który unika się problemów z niepłacącymi najemcami jakie mają miejsce przy najmie długoterminowym mieszkań.

Wiemy już zatem, że pod względem finansowym inwestowanie w apartamenty nad Bałtykiem się opłaca. Pozostaje jeszcze inna kluczowa kwestia – zarówno lokalizacja inwestycji, jak i zaufany operator, któremu powierzone zostanie zarządzanie obiektem. W tym przypadku możemy spać spokojnie – dotychczasowi nabywcy Apartamentów Bel Mare Resort rekomendują dewelopera Prestige jako jednego z najbardziej doświadczonych w Polsce i godnego zaufania. Firma zarządza portfelem nieruchomości usługowych, mieszkalnych oraz biurowych od 1992 roku.

Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Apartamenty Bel Mare by Prestige – Twoje miejsce na relaks, Twoje źródło pewnego zysku.

Zapraszamy na www.prestige.pl oraz do biura sprzedaży w Międzyzdrojach (ul. Nowomyśliwska, tel: +48 518 766 370, e-mail: belmare@prestige.pl)

Bel Mare by Prestige

i

Autor: mat. prasowe Bel Mare by Prestige

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany