Poszedł na zakupy i został milionerem! Zrobił tylko dwie rzeczy

i

Autor: Vlad Chețan / CC0 / pexels.com, gk Poszedł na zakupy i został milionerem! Zrobił tylko dwie rzeczy

Nieźle się ustawił!

Poszedł na zakupy i został milionerem! Zrobił tylko dwie rzeczy

2023-08-13 21:28

Tylko dwie proste czynności wystarczyły, by mieszkaniec Szczecina odmienił swoje życie. Wszystko wydarzyło się podczas zakupów w sklepie sieci Intermarche przy ul. Chopina. Na jego konto wpadną dwa miniony złotych! To się nazywa mieć szczęście!

Szczęściarz ze Szczecina musiał wykonać tylko dwie czynności, przy czym wykazał się niesamowitą intuicją. Mianowicie samodzielnie wypełnił kupon Lotto, a następnie zapłacił za zawarty zakład. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Podczas czwartkowego (10 sierpnia) losowania Lotto okazało się, że liczby 5, 9, 12, 17, 23 i 44 zakreślone na kuponie idealnie pokrywały się z tymi, które zostały wylosowane przez maszynę w Studiu Lotto. Oznaczało to tylko jedno: wysoką wygraną, która wynosiła "okrągłe" dwa miliony złotych.

Co można zrobić z taką kwotą? Możliwości są naprawdę duże. Za dwa miliony złotych można kupić mieszkanie lub dom, zmienić samochód na lepszy czy wybrać się w podróż dookoła świata. Można też zafundować sobie naprawdę sporą dawkę prawdziwego luksusu.

Jak informuje Totalizator Sportowy, poza czwartkową wygraną, w samym Szczecinie padły już 22 "szóstki" w Lotto oraz 2 "szóstki" w Lotto Plus. Najwyższa odnotowana w Szczecinie wygrana to 13 180 786,50 zł – szczęśliwie trafione w wigilijny wieczór 24 grudnia 2019 roku.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Sonda
Grasz w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"