Szczecin: Rodzina szukała go ponad tydzień! 48-latka znaleziono w krzakach

i

Autor: KWP Szczecin Szczecin: Rodzina szukała go ponad tydzień! 48-latka znaleziono w krzakach

Policja ujawnia szczegóły

Szczecin: Rodzina szukała go ponad tydzień! 48-latka znaleziono w krzakach. Szokujące szczegóły

2022-12-19 19:05

Poszukiwaniami 48-latka żył ostatnio cały region. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania tydzień wcześniej i stracił kontakt z rodziną. Po szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej pomoc policjantów z Komisariatu Szczecin – Niebuszewo na szczęście nadeszła w porę. Mężczyzna został znaleziony w stanie wyziębienia organizmu.

48-latek zniknął bez słowa. Rodzina odchodziła od zmysłów

W niedzielę (18 grudnia) do Komisariatu Policji Szczecin - Niebuszewo wpłynęła informacja o mężczyźnie, który tydzień temu wyszedł z domu, nie informując najbliższych, dokąd idzie.

- 48-latek stracił kontakt z rodziną, która postanowiła ten fakt zgłosić policji. Z uwagi na bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne i niską temperaturę funkcjonariusze podjęli działania poszukiwawcze - wyjaśnia rzecznik szczecińskiej policji. W ciągu kilku godzin mundurowi dotarli do miejsc, w których mógł przebywać mężczyzna, niestety nigdzie go nie zastano. Spadająca temperatura powietrza spowodowała, że rozpoczął się wyścig z czasem.

Przełom w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. 48-latka znaleziono w krzakach

Po kilku godzinach funkcjonariusze, dzięki pozyskanym wcześniej informacjom, znaleźli 48-latka w krzakach na terenie ogródków działkowych. Mężczyzna był mocno wychłodzony, nie był w stanie porozumiewać się z policjantami, ani poruszać się o własnych siłach. Policjanci natychmiast zaprowadzili go do radiowozu i okryli kocem termicznym. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, której załoga udzieliła mężczyźnie pomocy na miejscu

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany