Rozpoznajecie go?

Policja szuka człowieka w kapeluszu. To prawdopodobnie on przyniósł niewybuch do urzędu w Gryfinie

2023-02-13 16:49

Tajemniczy człowiek w kapeluszu przyszedł pod drzwi Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, by pozostawić tam... niewybuch! Policjanci opublikowali nagranie z kamery monitoringu, na którym uwieczniono sprawcę. Osoby, które rozpoznają człowieka, którego widać na zdjęciach, proszone są o kontakt z gryfińską komendą.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia 2022 roku. Nieznany sprawca przyszedł pod boczne drzwi gryfińskiego urzędu i pozostawił przy nich tajemniczy przedmiot. Jak się okazało, był to niewybuch. W związku z realnym zagrożeniem, konieczna była ewakuacja pracowników urzędu. Policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu, na których zarejestrowany został wizerunek osoby, która może mieć związek ze sprawą.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości osoby znajdującej się na zdjęciach, proszone są o kontakt bezpośrednio z policjantem prowadzącym tę sprawę pod numerem telefonu 47 78-23-553 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod numerem telefonu 47 78-23-511. Informacje można przekazywać również na adres e-mail: rzecznik.gryfino@sc.policja.gov.pl.

Sonda
Czy zdarzyło ci się znaleźć niewybuch?
Znaleziono niewybuch przy SP nr 5 w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają