Prezent dla odwiedzających

Podziwiaj panoramę Szczecina za darmo z tarasu Morskiego Centrum Nauki

2023-05-31 11:51

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć panoramę Szczecina z dachu Morskiego Centrum Nauki. Od czwartku, 1 czerwca, taras widokowy będzie dostępny dla zwiedzających. Co bardzo istotne, wstęp będzie bezpłatny. Warto jednak mieć na uwadze, że ta "promocja" będzie obowiązywać tylko przez pewien czas.

Morskie Centrum Nauki zostało otwarte w minioną sobotę, 27 maja. Odwiedzający mają do dyspozycji ekspozycję składającą się z ponad 200 interaktywnych eksponatów, a także planetarium z kinem sferycznym, w którym odbywają się seanse. Na dachu budynku znajduje się taras widokowy, z którego można podziwiać m.in. Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich i panoramę miasta. Od 1 czerwca taras zostanie udostępniony zwiedzającym. Z okazji otwarcia MCN przygotowano dla mieszkańców specjalny prezent.

- Od 1 czerwca do końca lipca tego roku wstęp na taras będzie bezpłatny - informuje Jarosław Dobrzyński, rzecznik MCN. - Można będzie dostać się tam przez zewnętrzną klatkę schodową w godz. od 17:00 do 21:00. Data 1 czerwca jest nieprzypadkowa - to Dzień Dziecka, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy najmłodszych!

Morskie Centrum Nauki czynne jest w dni powszednie (z wyjątkiem poniedziałków) w godz. od 9:00 do 17:00, a w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej MCN.

Sonda
Czy Szczecin jest prawdziwie "morskim" miastem?
Otwarcie Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany