Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

PODWÓJNE szczęście w Łobzie. Wygrali sporą kasę w odstępie kilku dni

2021-07-02 14:51

Łobez ma ostatnio szczęście do wygranych w grach liczbowych. Dosłownie w odstępie kilku dni dwie osoby otrzymały spory zastrzyk gotówki, dzięki tej samej grze i w w tej samej kolekturze. Dwóch szczęśliwców, którzy właśnie w Łobzie postanowili zaufać losowi, będzie mogło wybrać się na duże zakupy... albo zorganizować sobie fajne wakacje!

Pierwsza wygrana padła 26 czerwca. Mieszkaniec Łobza, który za jedyne 2 złote wypełnił kupon w grze Keno, w kolekturze przy ul. Pocztowej 22, wygrał 10 tysięcy złotych. Zaledwie kilka dni później, 1 lipca, sytuacja powtórzyła się. Kolejny gracz, który odwiedził tę samą kolekturę, wygrał taką samą kwotę. I chociaż nie są to astronomiczne sumy jak np. w Lotto czy Eurojackpot, za 10 tysięcy złotych można zrobić całkiem przyzwoite zakupy, albo zafundować sobie bardzo przyjemny urlop w egzotycznym kraju.

Czy spełni się przysłowie "do trzech razy sztuka" i za kilka dni znów ktoś zgarnie wygraną? Kto wie? Trzeba tylko pamiętać, że aby wygrać, trzeba grać!

Czytaj też: Szcześciarz z Wałcza zagrał w Eurojackpot. Przed nim najlepsze WAKACJE w życiu!

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Czytaj też: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Wyspa Pucka w Szczecinie po "ulewie 40-lecia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany