Pobił konkubinę w dworcowej toalecie i uciekł. Damski bokser krótko cieszył się wolnością

i

Autor: Lanz-Andy, ninocare / CC0 / pixabay.com Pobił konkubinę w dworcowej toalecie i uciekł. Damski bokser krótko cieszył się wolnością

Ile mu grozi?

Pobił konkubinę w dworcowej toalecie i uciekł. Damski bokser krótko cieszył się wolnością

2023-01-24 22:52

43-latek dotkliwie pobił swoją życiową partnerkę i uciekł z miejsca zdarzenia. 51-latka została przewieziona do szpitala, a krewki mężczyzna niewiele później - na komendę. Grozi mu długi pobyt za więziennymi kratami.

Do awantury, która miała dramatyczny finał, doszło w miniony weekend w toalecie na dworcu kolejowym w Świnoujściu. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei wspólnie z policjantami prowadzili działania w rejonie stacji i otrzymali zgłoszenie dotyczące pobicia kobiety. Natychmiast udali się we wskazane miejsce.

W toalecie mundurowi znaleźli poszkodowaną kobietę. Udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie. 51-latka podała dokładny rysopis sprawcy, który okazał się jej partnerem, a także wskazała kierunek, w którym uciekł agresywny 43-latek.

Kobieta doznała licznych obrażeń twarzy. Ratownicy medyczni przetransportowali ją do Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.

Funkcjonariusze udali się na poszukiwania damskiego boksera. Przeszukali teren stacji i po krótkim czasie zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. 43-letni mieszkaniec Świnoujścia został przekazany do dyspozycji policjantów. Za pobicie konkubiny może grozić mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Sonda
Czy przemoc wobec kobiet w Polsce to częste zjawisko?
Spacer ze Świnoujścia do Niemiec może dodatkowo kosztować. Musisz o tym pamiętać