Pasja po służbie

Po służbie pręży muskuły. Piękna policjantka ze Stargardu jedną z najlepszych w Polsce!

2022-11-16 10:39

Na co dzień pełni służbę w Wydziale Prewencji stargardzkiej komendy. Jednak, gdy już jest po służbie, ma inną pasję, której oddaje się z wielkim zaangażowaniem, co daje wymierne efekty. St. asp. Marcela Polaszczyk ze Stargardu w miniony weekend stanęła na podium w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Sport towarzyszy stargardzkiej policjantce od najmłodszych lat. Swoją przygodę z kulturystyką zaczęła 4 lata temu. Ta dyscyplina szybko stała się jej pasją. Kulturystyka wymaga od niej wiele wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję. Sukcesy, które odnosi motywują ją do dalszej ciężkiej pracy. Treningi i odpowiednia dieta są bardzo wymagające i rygorystyczne. Lata ciężkich ćwiczeń, uczą odpowiedzialności, systematyczności i pełnego zaangażowania w każde podjęte działanie.

W miniony weekend, 12-13 listopada, w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Jedną z uczestniczek była stargardzka policjantka. Udział w zawodach przyniósł jej miejsce na podium. Marcela Polaszczyk zajęła trzecie miejsce w kategorii Weteranki Bikini Fitness Wellness od 35 lat Open.

- Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak lata treningów oraz kilka miesięcy ciężkich przygotowań pod okiem trenera zaowocowały i nasza funkcjonariuszka stanęła na podium - mówi mł. asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej policji. - Koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Sukces w gorzowskich zawodach otwiera stargardzkiej funkcjonariuszce drzwi do dalszej sportowej kariery. Udział w zawodach pozwoli na dalszy start w zawodach kulturystycznych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Sonda
Byłeś kiedyś na miastrzostwach kulturystyki?
Wformie: Kulturystyka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany