Kobieta z tatuażem

i

Autor: biancamentil / CC0 / pixabay.com Kobieta z tatuażem

Pilnie poszukiwane modelki! Warunek konieczny: tatuaż!

2016-06-13 13:43

Organizatorzy Szczecińskiej Konwencji Tatuażu poszukują pań, które chciałyby stać się częścią wydarzenia, które odbędzie się w sierpniu w Starej Rzeźni. Doświadczenie nie jest wymagane, jednak warunkiem jest posiadanie tatuażu.  

Zadaniem modelek będzie prezentacja odzieży wystawców, którzy wezmą udział w Szczecin Tattoo Convention. Doświadczenie w branży nie jest wymagane.

Szczecin Tattoo Convention odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia w Starej Rzeźni na Łasztowni. Będzie to największa impreza poświęcona sztuce tatuażu w naszym regionie. Pojawi się na niej kilkudziesięciu tatuatorów, ale to nie wszystkie atrakcje tego wydarzenia.

- Odwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć jak powstaje tatuaż - mówi Maciej Lewandowski, organizator wydarzenia. - Do tego będzie mnóstwo imprez towarzyszących. Będzie można też zobaczyć rzeczy, które nie są stricte związane ze sztuką tatuażu.

Przyszłe modelki mogą zgłaszać się za pośrednictwem fanpage'a Szczecin Tattoo Convention na Facebooku. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi kandydatkami.

Reporter: Magda Mackiewicz - Radio ESKA Szczecin

Przeczytaj również: Uśmiechnij się... jesteś na bulwarze! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany