Monitoring

i

Autor: Frank Magdelyns / CC0 / pixabay.com

Nie uniknie kary

Pijany kierowca skody siał grozę w Szczecinie. Wytropiły go kamery monitoringu

2023-03-15 13:37

Kamery monitoringu, a dokładniej ich operator wytropił pijanego kierowcę, który siał grozę na ulicach Szczecina. Dzięki szybkiej reakcji udało się udaremnić niebezpieczną jazdę nieodpowiedzialnego 34-latka, który teraz będzie musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania i z pewnością nie uniknie konsekwencji.

Operator miejskiego monitoringu ze sztabu policji szczecińskiej komendy zwrócił uwagę na podejrzanie zachowującego się kierowcę. Wszystko wskazywało na to, że wsiadł on za kierownicę "na podwójnym gazie". Na miejsce natychmiast wysłano patrol drogówki.

Dzięki wskazówkom operatora, na Basenie Górniczym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą. Podejrzenia co do stanu trzeźwości potwierdziły się. Okazało się bowiem, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nieodpowiedzialny 34-latek został zatrzymany i trafił do Policyjnej Izby Zatrzymań. To jednak dopiero początek jego problemów. Za swoje postępowanie będzie teraz musiał tłumaczyć się przed sądem.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany